Sisemise Tarkuse Festival


Laupäeval 18.04. VÄETUBA,  kell 13.00-15.00, tutvustame kursust “Sünni Vägi®”.Beebid, Sünni Vägi

Töötoas vaatleme rasedust laiemalt. Inimlapse sünniprotsess on suurepäraseks metafooriks kõikidele loomingulistele protsessidele, see vastab manifestatsiooni dünaamikale. Inimesed, kes on ise saanud otsese kogemuse iseendast kui teadvusega olendist enne sündi, hakkavad mõistma ja teadvustama ennast, oma laste- ja pereprobleeme hoopis teistmoodi kui varem.

Me kõik oleme pidevalt, igas tegevuses haaratud viljastamise, energia andmise ja tulemuste saavutamiste protsessidesse. Me oleme pidevalt koosloomas ja sünnitamas midagi uut – mõnda projekti, uut päeva, mõtteid, perekonda, suhet jne.Võib olla oled ootel ehk “rase” mõne uue ideega neist.
Loe lisaks sünni ja loovate protsesside seostest.

Töötoas praktiseerime Algallika hingamist juhitud meditatsiooni saatel, erilise küsimustiku kaudu selgitame välja oma uskumused sünni kohta, liigume loovalt muusika toel ja jagame oma kogemusi.

Oodatud on nii naised kui mehed, juba lapseootel kui ka rasedaks jääda soovivad naised; ootame kõiki, kes tahavad  leida oma kutsumuse, häid ideid manifesteerida või lihtsalt õnnelikult elada. Läbi selle töötoa kogemuse saad aimu, kuidas toetada ennast oma unistuste elluviimisel.

Kohtumiseni Väetoas!