Sünnitusjärgne seminar – Binnie A.Dansby


SINU BEEBI SÜNNI ASJAOLUDE LAHENDAMINE JA LEEVENDAMINE – BINNIE A. DANSBY SEMINARbirth-photography-st-pauls-newborns

Mõnikord erineb sünnituskogemus oluliselt sellest, mida loodeti.
Vahel – isegi kui kõik läks väliselt plaanikohaselt – jäävad sellest segased tunded.
Mõnikord kulub aastaid, enne kui naine on valmis möönma, et tal oli raskusi sünnitusest jäänud tunnetega leppimisega.

Kas tunned oma lapse sünnist mõeldes kurbust, kaotusetunnet, viha või häbi?

Võib olla elad seda mõttes üha uuesti ja uuesti läbi? Võib-olla valmistud järgmise lapse sünniks ja tunned uue sünnituse lähenedes ärevust.

Selliseid mõtteid ja tundeid võivad põhjustada paljud asjad: kontrolli või väärikuse kaotamine, austuse puudumine Sind ümbritsevate inimeste poolt, tunne, et Sind ei kuulata, abistajate poolt avaldatav surve või väljendatav ärevus, eraldatus beebist, hirm enda või tema/nende heaolu pärast.

Binnie A. Dansby kutsub Sind turvalisse ja õrna seminarikeskkonda, mis on kujundatud Sind toetama kõige vabastamiseks, mis Sinu lapse sünni asjaoludega seoses lahenemata on.

  • Ühine teistega ja saa võimalus oma kogemuste jagamiseks, siis kui see sulle sobib.
  • Saa oma sünnituse osas kindlus ja selgus.
  • Õpi muutma oma vaatenurka ja ümberkujundama oma kogemusi.
  • Naudi oma suhete märgatavat paranemist laste, partneri ja maailmaga.
  • Leia andestus enda ja asjaosaliste suhtes.
  • Vabasta rohkem energiat ja elurõõmu.

Mind on viimase 35 aasta jooksul, mil ma olen töötanud sünniprobleemidega, palju kordi palutud toetada naist ja tema partnerit dramaatilise ja traumaatilise sünnituskogemuse lahendamisel. Me ei saa kahtlemata muuta asjaolusid, kuid võime ikkagi avastada uusi vaatenurki, uusi viise igast olukorrast mõtlemiseks. Kui me suudame rääkida oma sügavamaitest mõtetest ja tunnetest, avame ukse uute ja rohkem elu parandavate vaatenurkade avastamiseks. See tervenemisprotsess on oluline suhte jaoks mitteideaalselt sündinud lapsega, oluline perele, tulevaste sünnituste jaoks ja kõigi meelerahu saavutamise huvides. Sünnitusejärgne seminar “Sinu beebi sünni asjaolude lahendamine ja leevendamine” pakub võimaluse avada uusi teid rahu ja rõõmu leidmiseks suhtes sünni ja eluga.” Binnie A. Dansby

Mõnikord on pärast lapse sündi kõige rohkem traumeeritud isad/partnerid, kes olid tunnistajaks kõigele, mida nende armastatud läbi elama pidid. Võtke meiega ühendust, kui soovite, et korraldaksime sama seminari partneritele.

Seminar Binnie A. Dansby juhendamisel toimub Tallinnas,  Ristiku Põhikool, aadress Ristiku 69,
laupäeval 19.novembril, kell 10.00 – 16.00.  Tõlkega eesti keelde.

Palun tule kohale 9.30, et saaksid osalustasu enne seminari algust ära maksta, sest lõunapausi ajal oleme meie majast väljas. Lõunapausiks  oleme planeerinud k 13-14.
Juhul kui Sa ei soovi majast väljas lõunastada, võid võtta veidi sööki kaasa. Meie poolt on tee ja kohv.
Parkimine on kooli territooriumil ja tasuta.

Osalemistasu on 50€.
Kui tunned, et see teema Sind puudutab, siis palun registreeru võimalikult kiiresti aadressil lembele@gmail.com, sest osalejate arv on piiratud.Rinnalapsed roomamise eelses vanuses on saali teretulnud, kuid 5-kuuste ja suuremate laste hoidmiseks on sobiv kasutada tugiisiku abi.

Binnie A. Dansby on inspireeriv õpetaja ja andekas terapeut, kes on pühendunud elukvaliteedi muutmisele läbi sünni poolt avaldatud mõju tunnistamisele inimteadvusele ja kultuurile. Binnie on ekstaatilise sünnituse liikumise teerajaja ja on toetanud paare juba üle 35 aasta. Ta on kirjutanud palju artikleid ja varsti ilmuva raamatu ALGALLIKA KOGEMUSE mõjust kogu elule.

Rohkem materjali leiab tema veebilehelt: binnieadansby.com

Loe veel – blogis tagasisidet toimunud seminaridelt.