10. kohtumise teemad


TEADLIKU RASEDUSE JA SÜNNITUSE KURSUSE  – Sünni Vägi® 10. kohtumise teemad:

1. kohtumine SÜND JA MÕTE ON LOOV

Lapse eostamise, raseduse ja sünni juures olnud mõtted mõjutavad tema elu, uskumusi ja tundeid. Sul on võimalik teadvustada enda sündimisel tehtud otsuseid ja neid soovi korral muuta, et sünnitada enda laps selliselt nagu Sina soovid.

2. kohtumine  EMADUS – MIDA SEE TÄHENDAB

Emaks olemine on lisaks bioloogilisele toimingule ka emotsionaalne, vaimne hoolitsemine ja toetus. Avardame teadmisi emaks olemise kasvamise võimaluste kohta.

3. kohtumine KEHA JA SÕNA

Sünni energia on võimas ja loov, oled Sa treeninud oma meelt ja keha, nii et Sa oled valmis selleks suureks sündmuseks? Raseduse füsioloogia. Millega valid end ümbritseda raseduse ja sünnituse ajal ning kuidas see Sind mõjutab?

4. kohtumine MÜÜDID JA MÜSTIKA EOSTAMISE, RASEDUSE JA SÜNNITUSE KOHTA

Kuidas on kujundanud sinu arvamust raseduse ja sünnituse kohta see, mida oled teada saanud oma emalt, teistelt naistelt, meedia kaudu, …? Teades tõde kõige kohta, mida mõtled, saad teha selgeid valikuid iseenda jaoks praegusel hetkel.

5. kohtumine  SUHE JA ALGNE INTIIMSUS

Sinu algne suhe – suhe emaga – peegeldub Sinu järgnevates suhetes teiste inimeste ja iseendaga. Sinu partner on oluline ja teretulnud täielikult osalema selles raseduses ja sünnituses.

6. kohtumine TOITUMINE NING EMOTSIONAALNE JA VAIMNE PUHASTUMINE

Rasedus on suurepärane aeg õppida aktsepteerima ja kuulama oma imelist laienevat keha.

7. kohtumine KES ON AUTORITEET SINU ELUS?

Enda ja oma pere tegelike soovide ning vajaduste mõistmine ja nendele järgnemine. Edu teadvuse rajamine.

8. kohtumine KÜLLUS

Loo endale see, mida Sa tahad. Hoides tähelepanu tänulikkusel ja pühendumisel laiendad küllust oma elus.

9. kohtumine ÜLEMINEK TEISELE EMAKS OLEMISSE

Sünnitus võib olla pehme ja nauditav. Sa oled võimeline toime tulema järjest kõrgemate energiatasemetega. Sünnituse ja üleminekufaasi füsioloogia.

10. kohutmine LÕPETATUSEST UUDE ALGUSESSE

Laps on teadvel ka raseduse ja sünnituse ajal. Inimene, kes on sündinud selle teadlikkuse keskkonnas, teab, et on terviklik ja täielik ning saab valida rõõmuga teha kõike, mida ta teha tahab.