Toetusring Tartus


Inge Bachaus

Inge Bachaus

Olles sünnitanud 3 last ja toetanud mitmete laste sünde, olen jõudnud äratundmisele, et enamus naisi vajavad sünnituseks pisut julgustust, toetust ja ettevalmistust, mis aitab neil raseduse ning sünnitusega rahuldustpakkuvamalt toime tulla.

Sellest lähtuvalt on sündinud toetusring, kus kasutan erinevate praktikate ja isiklike kogemuste ühendamist, et pakkuda naistele sellist toetust, millest on sarnase ettevalmistuse läbinud naised kõige enam kasu saanud.

Toetusringis juhindun kolmest olulisest suunast:

 

  • algallika hingamistööst
  • aktiivsünnitusel põhinevatest harjutustest ja teadmistest
  • vestlusringist

Algallika hingamistöö on äärmiselt oluline osa, kuna õpetab sünnituseks väga vajalikku lõdvestumist ja tugevate tunnetega toimetulekut. Parandab enesetunnet igal tasandil (emotsionaalsel, füüsilisel, vaimsel ja mentaalsel).

Joogaharjutused toetavad naise heaolu eelkõige füüsiliselt. Avardub füüsiline valmisolek, toimetulek ning rahulolu rasedusajal ja sünnitusel. Vastavalt vajadusele keskendume nii rasedusaegsetele harjutustele kui toetavatele asenditele sünnitusel.

Vestlusringis räägime teemadel, mis puudutavad lapseooteaega, sünnitust ja sünnijärgset aega. Teemavalikul arvestan kohaletulnud inimeste soovide ja vajadustega. Jagame kogemusi ja vastan küsimustele.

AEG JA KOHT:

Individuaalseansid ja kuni 4-liikmelised grupid kokkuleppel.

Anna enda osalemise soovist teada tel. 5331 6263 või e-posti aadressil ingevalgus@gmail.com

või vaata rohkem infot Hea Tunne OÜ kodulehelt

Parimate soovidega

Inge Bachaus,
pereterapeut, hingamisterapeut ja sünnitoetaja